Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Personel Yönetim Sistemi

Personel Yönetim Sistemi

Başta paket servis sistemi ile çalışan işletmeler olmak üzere, birçok işletmenin en çok sorun yaşadığı konu personel takibi. Ancak kuryenin paket servisi almadan öncesinde ve ulaştırdıktan sonrasında sizlere özel üretilmiş olan kartını okutması, sizin müşteriden anında geri dönüş sağlayabilmeniz ya da mutfak personelinin çalışma durumu, hizmet ettiği masanın durumu gibi detayları elinizin altında olduğu sürece tüm personellerinizin yanında olacaksınız.

Hakediş Hesaplama

Personelinizin kontrolü kadar işletmenizde personelin hak ediş ücretlendirmesini hesaplamak da ayrı bir zaman ve enerji kaybı olabilir. Ancak personel çalışma verilerinin eş zamanlı olarak kaydedildiği ve size raporlama sistemi ile hatasız şekilde ulaştırıldığı sistemde hesaplamalar artık tek bir tuşa basmak kadar kolay.

Hak ediş hesaplama esnasında artık personel ekibinizin çalışma performansı, hızı, tahsilat sonuçları, hizmet sunduğu müşteri ve masa durumu, izin ve rapor gibi durumları tek tek sizlere özgü listeler ile karşınızda.

İzin, Rapor Takibi

Personel ekibi bir bütün ve bu bütünün her bir bileşenine hakim tek tek hakim olmak pek de kolay değil. Ancak ekibinizin performansının işletmenizin başarı demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hangi personelin iş başında olduğunu, izin ve rapor durumlarını, buna bağlı olarak hak ediş hesaplamalarındaki eksilmeleri listeler halinde oldukça pratik bir şekilde görebilirsiniz.

Artık personelinizin takibi ile vakit kaybetmek ya da bu konuda hata yapmak entegrasyon sistemimiz ile tarih olabilir.

Puantaj Hesabı

Personellerinizin ücretlendirme ya da ödüllendirme gibi işlemleri için takibinin zor olduğunu ve size zaman kaybettirdiğini düşünmenizi engelleyen puantaj hesabı özelliği artık tüm işlerinizi çok daha kolay kılıyor. Personel ekibinizin hem kurye gibi işletme dışında çalışan hem de mutfak personeli gibi denetim halinde olması gereken birçok farklı üyesini dönemsel şekilde raporlandırabilir, puantaj hesabı için sizlere gerekli tüm verileri aynı anda görebilir, otomatik puantaj hesabı ile zaman kazanabilirsiniz.

Bordro Oluşturma

Personel ücretlendirme konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri bordro oluşturma özelliğimiz. Tek bir ekran üzerinden saniyeler içerisinde personel bilgilerine ulaşarak en doğru hesaplamaları otomatik ve hızlı bir şekilde yapabilir, bordro oluşturma işleminde güven içerisinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Personel hesap bilgilerinin yanı sıra kişinin her türlü performans, izin ve puantaj gibi bilgilerinin elinizin altında olması yalnızca ücretlendirme için değil, bordro oluşturma gibi resmi işlemlerde de veri kaydını oldukça kolaylaştırır.

Ücretsiz YEPPOS Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım