Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Teklif Yönetimi

YEPXRM Online Teklif Modülü

Satış süreci içerisindeki tek bir hata projenin hedefinden uzaklaşan bir grafik çizmesine neden olmakta, müşteri memnuniyeti odaklı bulut tabanlı yazılım çözümü olan YEPXRM online CRM ise sizi aradığınız profesyonelliğe kavuşturmaktadır.

Teklif Hazırlamanın En Kolay Hali YEPXRM Online CRM Yazılımı

Hatasız bir satış işlemi için teklif taslaklarını hazırlarken tüm işlerinizi kolaylaştıran hazır teklif şablonları ile şansınızı artırabilir, hazırlanmış tekliflere mail şeklinde ulaştırabilir ya da bu teklifleri indirme işlemi yapabilir, verilen ya da hazırlanan tüm tekliflere dair detayları tek bir ekrandan kontrol imkanına sahip olabilir ve geri bildirimler kazandığınız teklifleri tek bir tuşla notlarınıza kaydederek bilgileri satış başarısına dönüştürebilirsiniz.

YEPXRM şirketiniz ve sizin için müşterilerin memnuniyetine odaklanarak, özel teklifler için şablonlar hazırlama özelliğine sahip online CRM yazılımı çözümleri ile profesyonelce hazırlanmış ve yenilenmiş teklifleri, yalnızca saniyeler içerisinde hazır hale getirmenizi sağlayacaktır.

Teklif Sürecinde Hataya Yer Vermeyenlere Özel Online CRM Yazılımı

Ürünlerin ve hizmetlerin bedellerini ayırabilmek, KDV ücreti gibi ek fiyatları otomatik şekilde doküman haline getirmek, satış kalemlerini belirtebilmek, YEPXRM online yazılım çözümleri ile firmanız için teklif verme anlayışını baştan aşağı değiştirecek diğer özelliklerdendir.

Profesyonelce hazırlanan teklifleri tek bir tuşla cihazınıza indirme ya da ilgili adreslere mail şeklinde imkânı sunan YEPXRM yazılım çözümleri sayesinde, online teklif hazırlamak kadar sunmanın da ne denli kolay olabileceğini keşfedersiniz. Kolay kullanıma sahip arayüz formu sayesinde tekliflerinizin profesyonellik kadar pratiklik kazanacağı da unutulmaması gereken bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de en uygun teklifleri vererek satış oranı, müşteri memnuniyeti ve firma hacmini artırmayı hedefliyorsanız sizlere özel fiyat ve ödeme avantajlarıyla YEPXRM hizmetlerinden bir an önce yararlanmaya başlamalı, ister web ister mobil cihaz üzerinden yönetimin kolaylıklarının tadını çıkarmalısınız.

Kolay Kullanım

En az kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağdaki hesaplarınız kadar kolay bir arayüz sunar.

Uygun Fiyat

Çalışan sayınıza göre fiyatlandırılın; dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

7/24 Destek

Sağ alttaki canlı destekten, e-posta ya da telefon ile bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Merkezi Veritabanı

Tek yazılım, herkese özel merkezi veritabanı. Veriler güvenle depolansın, dilediğiniz yerden ulaşın.

İşiniz Cebinizde

Şirketinizde Dizüstü veya Masaüstü bilgisayarınızda, ofis dışında tablet veya akıllı cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Kurulum Yok

Bulut tabanlı YEPXRM'e kayıt olduğunuz anda kullanmaya başlayın; indirmek, CD, kurulum yok.

Uygun Paketi Seç

Bütçenize uygun olan paketi seçerek Yepxrm'i hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Kredi kartı veya taahhüt olmadan, firma bilgilerinizi girerek üye kaydınızı tamamlayın.

Kullanmaya Başla

Artık web ve mobilden, istediğiniz zamanda iş süreçlerinizi takip edip yönetebilirsiniz.

YEPXRM'i 15 gün ücretsiz denemeye başlayın!