Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Online Ön Muhasebe

YEPXRM Online Ön Muhasebe

Yönetmekte olduğunuz şirketin rakamlara dayanan verilerini ve finansal açıdan da yönetimini hatasız bir şekilde gerçekleştirmenin ne derece zor ancak ne derece önemli de olduğunun farkındayız. Bu amaçla geliştirilen YEPXRM online muhasebe yazılımı, özellikleri ile siz de verileri güven altında saklamanın ve kendi ön muhasebe operasyonlarınızı olabilecek en pratik şekilde düzenlemenin kolaylıklarını keşfedebilirsiniz.

YEPXRM Online Ön Muhasebe YazılımI ile Defter Tutmaya Son!

Şirketinize dair tüm finansal değerlerin ve rakamsal bilgilerin online ortamda yazılmasına, yönetilmesine ve depolanmasına imkan veren online muhasebe sayesinde günlük hayat büyük ölçüde kolaylaşmakta, online sistemin tüm fonksiyonel kolaylıkları muhasebe işlemlerinin güçlüklerini hızlandırmak ve basitleştirmek için kullanılmaktadır.

İster ofisinizde ister evde isterseniz de tatilde olun, şirketinize ait tüm finansal bilgilerin kontrolünüz altında olmasını ve yanınızdaki herhangi bir cihazla tüm ön muhasebe işlerini kontrol edebilmeyi diliyorsanız YEPXRM online muhasebe modülü avantajları ile yanınızda olacaktır.

YEPXRM online çözüm olanakları sayesinde defter tutmanın yarattığı bilgilerin kaybolması ya da hasar görmesi riskinden sizleri korurken, rakamsal bilgiler gibi büyük hassasiyete sahip tüm verilerinizin bulut ortamı içerisinde size özel şekilde korunmasını ve siz erişime izin vermedikçe yine size özel kalmasını sağlar.

Kolay arayüzü sayesinde hiçbir muhasebe bilgisine sahip olmadan, YEPXRM muhasebe diyagramını kullanarak eksiksiz bir kullanıma erişeceksiniz.

Hatasız Finansal Veri Depolama

Bulut tabanlı yazılımın en önemli özelliklerinden biri de bilgisayara virüs girmesi, bozulması ya da Excel gibi önemli dosyaların deftere aktarılamaması sorunundan sizleri kurtarmasıdır. Artık finansal veriler güven altında olduğu gibi kolay erişim ve kontrol imkanlarıyla sizler için korkulu bir kabus olmaktan çıkıp basit birer işleme dönüşecektir.

YEPXRM CRM yazılımları sayesinde farklı para birimlerini baz alarak kasa veya banka hesabı oluşturabilmek, bu hesapların manuel kontrolüne hakim olabilmek, hesaplar arası transferleri kontrol edebilmek, hem şirket hem tedarikçi odaklı borçları ve alacakları sisteme kaydedebilmek, gerçekleştirilen tahsilat ve ödemeleri kaydetmek, alınan ve verilen borçları not alabilmek sahip olacağınız kolaylaştırılmış işlem avantajlarından yalnızca bazılarıdır.

Masraf yönetimi özellikleriyle entegre halde çalışması sağlanabilen ön muhasebe özellikleriyle hayatı kolaylaştırmak için YEPXRM hizmetleriyle siz de bir an önce tanışmalısınız.

Kolay Kullanım

En az kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağdaki hesaplarınız kadar kolay bir arayüz sunar.

Uygun Fiyat

Çalışan sayınıza göre fiyatlandırılın; dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

7/24 Destek

Sağ alttaki canlı destekten, e-posta ya da telefon ile bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Merkezi Veritabanı

Tek yazılım, herkese özel merkezi veritabanı. Veriler güvenle depolansın, dilediğiniz yerden ulaşın.

İşiniz Cebinizde

Şirketinizde Dizüstü veya Masaüstü bilgisayarınızda, ofis dışında tablet veya akıllı cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Kurulum Yok

Bulut tabanlı YEPXRM'e kayıt olduğunuz anda kullanmaya başlayın; indirmek, CD, kurulum yok.

Uygun Paketi Seç

Bütçenize uygun olan paketi seçerek Yepxrm'i hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Kredi kartı veya taahhüt olmadan, firma bilgilerinizi girerek üye kaydınızı tamamlayın.

Kullanmaya Başla

Artık web ve mobilden, istediğiniz zamanda iş süreçlerinizi takip edip yönetebilirsiniz.

YEPXRM'i 15 gün ücretsiz denemeye başlayın!