Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Online CRM Yazılımı

YEPXRM Online CRM Yazılımı Nedir?

Satış işlemlerinize dair tüm ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları tek ekran üzerine yansıtmanızı ve yine tek noktadan yönetebilmenizi sağlayan web tabanlı çözüm alternatifine online CRM yazılımı denmektedir. Yeni nesil bir yazılım olan online CRM sayesinde tüm satış süreçleri bir arada ve dilediğiniz düzen içerisindedir. Yazılımın öne çıkan bir diğer avantajı da bulut sistemi içerisinde kaydedilen tüm bilgi ve şirket detaylarının her türlü riske karşılık güven altında olmasıdır.

İşletmeniz için Tüm Fonksiyonları YEPXRM ile Tek Ekranda Topladık

Alanında bir uzman olan YEPXRM, küçük işletmelerin yanı sıra satış operasyonu için sistematik çözüm arayan büyük firmalar için de beklenen ve aranan hizmeti sunmaktadır. Ek olarak CRM uzmanına ihtiyaç duymaya gerek kalmadan tüm CRM işlemlerinin takibini sizlere sağlayan YEPXRM, sunduğu web ve mobil kullanım seçenekleriyle de süreci mümkün olan en pratik şekle sokar.

Şirketinizde bulunmanıza gerek kalmadan ve nerede olduğunuz önemli olmadan satış başta olmak üzere tüm işlemlerinizi en pratik şekilde takip etmenizi sağlayan online CRM hizmeti sayesinde hızın ön planda olduğu teklif oluşturma süreci ya da satış ekibi gibi her bir madde kolaylıkla gözlem altında tutulabilir.

Bulut Tabanlı Yapısıyla Her Yerden İşlem Yapma İmkanı

Hazır teklif sunma imkanı veren şablonlar, fırsat eklentileri gibi birçok fonksiyonu tek bir ekranda toplayan CRM yazılımı ile tanışmak için elbette alanında güvenilir ve tecrübeli bir firmayla çalışmanız şarttır. Bu çerçevede tüm taleplerinize en iyi yanıtı verecek olan YEPXRM ile siz de verimlilik ve performansı şirketiniz için vazgeçilmez kılabilirsiniz.

Satış ekibinizin büyüklüğü önemli olmaksızın her detayı sizin için düşünülerek geliştirilmiş olan bulut tabanlı online yazılım sistemimiz, hiçbir ekstra kurulum zahmetine gerek kalmadan kaydınızın alınmasıyla birlikte hemen kullanıma hazır hale getirilir.

Siz de fırsatları takip etmek ve hiçbir satış fırsatını kaçırmamak için bir an önce bu yeni nesil teknolojiyle bizimle birlikte tanışabilirsiniz.

Kolay Kullanım

En az kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağdaki hesaplarınız kadar kolay bir arayüz sunar.

Uygun Fiyat

Çalışan sayınıza göre fiyatlandırılın; dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

7/24 Destek

Sağ alttaki canlı destekten, e-posta ya da telefon ile bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Merkezi Veritabanı

Tek yazılım, herkese özel merkezi veritabanı. Veriler güvenle depolansın, dilediğiniz yerden ulaşın.

İşiniz Cebinizde

Şirketinizde Dizüstü veya Masaüstü bilgisayarınızda, ofis dışında tablet veya akıllı cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Kurulum Yok

Bulut tabanlı YEPXRM'e kayıt olduğunuz anda kullanmaya başlayın; indirmek, CD, kurulum yok.

Uygun Paketi Seç

Bütçenize uygun olan paketi seçerek Yepxrm'i hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Kredi kartı veya taahhüt olmadan, firma bilgilerinizi girerek üye kaydınızı tamamlayın.

Kullanmaya Başla

Artık web ve mobilden, istediğiniz zamanda iş süreçlerinizi takip edip yönetebilirsiniz.

YEPXRM'i 15 gün ücretsiz denemeye başlayın!